بیوگرافی

 

دکتر محمد نصیر نادری در سال ۱۳۶۳ در رشته پزشکی دردانشگاه تهران پذیرفته شده و در سال ۱۳۷۰ فارغ تحصیل شد. پس از گذراندن خدمت سربازی و طرح ، دوره رزیدنتی رشته ارتوپدی را در دانشگاه ایران شروع و در ۱۳۷۸ بعنوان متخصص رشته ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل) شروع به کار کرد.

با ادامه همکاری با اساتید این رشته در زمینه تروما بخصوص موارد مشکل شکستگی های داخل مفصلی و شکستگی های لگن تجربیات گرانقدری کسب کرده و در حال حاضر عضو انجمن بین المللی تروما (Faculty of AO) می باشد .

 

 

 

ایشان بعلت علاقه به جراحی آرتروسکوپی شانه و زانو در سال ۱۳۸۴ بمدت ۶ ماه در کشور اتریش دوره تکمیلی در زمینه جراحی ورزشی (Arthroscopy & Sport Traumatology) را طی کرده و در سال ۱۳۸۶ بمدت ۱۵ ماه دوره فلوشیپ (فوق تخصصی) جراحی شانه و آرتروسکوپی را تحت نظر پروفسور فانک در کشور انگلستان گذراند.

 

جراحی های بسته (آرتروسکوپیک ) مفاصل در سالهای اخیر بسیار متداول شده اند و بعلت نتیجه خوب و بهبودی سریعتر بیماران نسبت به عمل های باز بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. پیشرفت تکنولوژی و مهارت جراحان در این زمینه فوق العاده است و کمک بالایی به بیماران نموده است.

دکتر نادری سعی کرده است که با توجه به گذراندن دوره فلوشیپ جراحی شانه علاوه بر آموزش همکاران و دستیاران در امر جراحی شانه و عمل های آرتروسکوپی  , مهارت و دانش وی در خدمت بیماران باشد و در حال حاضر علاوه بر ویزیت بیماران در مطب بعنوان جراح شانه با بیمارستان کسری همکاری دارد.